>>Fullarton Wheelers - Open Events

FWCC IceBreaker 2-up TT 2018 ON 18/02/2018 at 09:00

Name Club Cat Gender   PB
1 Alan Hiddleston Ayrodynamic S Male 27min 00sec
  Awaiting Details for this team member    
2 Zoe Watters Sprockets Cycles Race Team J Female 26min 00sec
  Natalie Hunter Sprockets Race Team W Female 24min 30sec
3 Calum MacDonald Ayr Roads S Male 21min 32sec
  Graham MacLeod Ayr Roads CC S Male 23min 06sec
4 Catherine Logan Fullarton Wheelers W Female 23min 58sec
  Beth Macrae Fullerton Wheelers W Female 27min 30sec
5 Lorna Ferguson RT23 W Female 25min 34sec
  Pamela Craig RT23 W Female 23min 53sec
6 Sonya Drummond Dundee Thistle V Female 24min 58sec
  Jonny May Edinburgh Road Club V Male 23min 08sec
7 Paul McLafferty Dooley’s RT S Male 20min 44sec
  Aidan Quinn Dooley's RT S Male 20min 35sec
8 alan macintyre Coatbridge clarion V Male 22min 30sec
  Martin Gordon Coatbridge Clarion S Male 25min 01sec
9 Sandy Wilson Glasgow VC South V Male 21min 30sec
  Awaiting Details for this team member    
10 Gillian Anderson VC Astar Anderside W Female 30min 15sec
  Patricia Baird VC Astar Anderside W Female 27min 14sec
11 Derek Skinner Fullarton Wheelers V Male 22min 39sec
  Darren Kean FWCC S Male 20min 50sec
12 Jamie Jamieson Loudoun RC S Male 29min 44sec
  Jim Jamieson Loudoun RC V Male 32min 30sec
13 Andrew Wilson St Christopher's CC V Male 27min 01sec
  Billy Brierley St Christopher's CC V Male 26min 27sec
14 Mark Skilling Carrick CC V Male 20min 57sec
  Michael Robb Carrick CC V Male 21min 03sec
15 Tony Scott Loudoun Road Club S Male 21min 39sec
  Marc Anderson Loudoun Road Club V Male 21min 23sec
16 David Fulton Carrick Cycling Club V Male 23min 33sec
  Owen Ross Carrick Cycling Club S Male 23min 47sec
17 Simon Woodliff Carrick cycle club S Male 24min 1sec
  Martin Lindsay Carrick CC S Male 23min 50sec
18 Colin Meikle St Christophers V Male 23min 45sec
  Alan Graham St Christophers cc V Male 24min 59sec
19 Rory Porteous RCCK S Male 22min 24sec
  Joshua Higgins RCCK S Male 23min 14sec
20 Richard MacPherson Glasgow United CC V Male 23min 06sec
  John McCrory Glasgow United CC V Male 22min 45sec
21 Scott Knox Ayr Roads V Male 23min 58sec
  Thomas Gooding-Hill Ayr Roads CC V Male 23min 08sec
22 Ian Anderson Walkers CC V Male 21min 50sec
  Simon Porter Walkers CC V Male 22min 30sec
23 Christina Mackenzie Stirling Bike Club W Female 27min 30sec
  Derek Ditty V44 V Male 24min 02sec
24 Karl Farmer VC GLASGOW SOUTH S Male 20min 43sec
  David Morrison VC Glasgow South V Male 23min 02sec
25 Martin Edgar Lomond Roads CC S Male 21min 54sec
  Brian Marsland Lomond Roads CC S Male 22min 38sec
26 joe hands Velo Vitesse S Male 22min 29sec
  William Bonar Velo Club Vitesse S Male 23min 14sec
27 Alex McAllister Ayr Roads CC V Male 21min 49sec
  Paul Rodwell Ayr Roads Cycle Club V Male 0min 0sec
28 Gordon Dick lomond roads V Male 22min 51sec
  David Barclay Lomond roads cycling club V Male 23min 0sec
29 Jody Gerrard Ayr roads V Male 22min 19sec
  Harry Brawley Ayr roads V Male 22min 58sec
30 John Russell Law Wheelers S Male 24min 14sec
  John Mchutchison Law wheelers cc V Male 27min 37sec
31 Robert Kelly Ayr Roads V Male 23min 21sec
  Toni McIntosh Ayr Roads CC W Female 23min 20sec
32 John Gemmell AyrRoads V Male 25min 20sec
  Archie Arthur Unatatched V Male 30min 10sec
33 Davie Robb Walkers Cycling Club V Male 25min 10sec
  Chris Shields Walkers Cycling Club S Male 22min 40sec
34 Gary Bratt Fruin Road Club V Male 22min 11sec
  Stuart Whitelaw Fruin Road Club V Male 22min 08sec
35 Rory Webster Ayr Roads S Male 23min 50sec
  Awaiting Details for this team member    
36 nicola naven Rcck S Female 27min 10sec
  Sean Botha Glasgow Ivy CC S Male 23min 30sec
37 Sean Barron Fullarton Wheelers S Male 22min 58sec
  Gordon Stead Fullarton Wheelers V Male 21min 49sec
38 Stephen Maxwell Lomond Roads S Male 27min 00sec
  Brown Chris Lomond Roads CC V Male 25min 0sec
39 Scott Mcintosh Johnstone wheelers V Male 23min 59sec
  Awaiting Details for this team member    
40 Lorna Sloan Ayrodynamic Triathlon Club W Female 26min 00sec
  John Lumley Walkers Cycling Club S Male 28min 00sec
41 Stephen A Hill Lomond Roads V Male 23min 30sec
  Peter Dorrington Lomond Roads CC V Male 23min 52sec
42 Thomas Turner Ayrodynamic Triathlon Club S Male 25min 43sec
  Scott Gourlay Ayrodynamin Triathlon Club S Male 25min 00sec
43 Mark Provan Fullarton Wheelers S Male 28min 29sec
  alan mccall fullarton wheelers V Male 24min 30sec
44 Laura McFarlane Walkers CC W Female 28min 00sec
  Peter Forsythe Walkers CC V Male 26min 40sec
45 Emma Roulston East Kilbride Road Club S Male 25min 20sec
  Awaiting Details for this team member    
46 jimmy storrar Velocity 44 S Male 20min 59sec
  Ewan Taylor Velocity 44 S Male 20min 59sec
47 Stewart Mckinstray NA S Male 26min 10sec
  Murray Wilson Ayr burners S Male 26min 30sec
48 Fraser Macdougall Glasgow cycle team J Male 22min 27sec
  Douglas Crawford Glasgow Cycle Team J Male 23min 35sec
49 Vincent Pickering St Christophers CC V Male 25min 33sec
  Martin Smith St Christophers V Male 22min 48sec
50 Iain McTavish Johnstone Wheelers S Male 27min 0sec
  julie fitzpatrick GTR V Female 26min 00sec


TOTAL OF 50 ENTRIES.

Made up of 50 entries completed, 0 entries waiting for payment, and 0 entries being reviewed by site admin.

<--- Back to main events page